Ce fel de perdea preferi pentru camera de zi?

data: 30 March 2011 - categoria Articole publicitare

Vine o zi în care vrei să o faci o schimbare în camera de zi. Cum pereții i-ai zugrăvit anul trecut și mobilierul este cumpărat din toamnă, privirea ți se oprește asupra perdelei. Adjudecat. Schimbi perdeaua. Pentru că țin la timpul tău îți ofer două modele de perdele.

Perdele tip A

Perdelele de acest tip sunt recomandate celor care doresc să fie în pas cu ultimele tendințe în domeniul amenajărilor interioare. Anul acesta se poartă natura în casă. Dacă în anii trecuți au revenit mușcatele din nou la geamuri, începând din acest an natura se refugiază în casele noastre. Ghiveciul cu mușcată este însoțit de un ghiveci mai mare cu un lâmăi sau un trandafir. In colțul de lângă geam am pus un acvariu. Odorizantul cel vechi a făcut loc unei vaze. Zâmbești? Mă bucur. E momentul să strângi perdeaua cea veche și să pui una din plante vii. “Ele acționează ca un adevărat filtru în calea impurităților din aer, degajând totodată un miros proaspăt și plăcut” declară inventatorul chinez Li Fan (sursa: decortrend). Luminozitatea în cameră se poate stabili cu ajutorul bidonului de apă. Acest tip de perdele nu este recomandat celor pe care-i uită Dumnezeu în fața calculatorului sau prin drumeții.

Perdele de tip B

Perdelele de acest tip sunt prezentate în cadrul showroom-ului societății PASSO DOBLE GRUP din București. Există o gamă diversificată de colecții și modele. Ai de unde alege, chiar dacă ești mai pretențios. Poți să le soliciți sprijinul pentru alegerea accesorilor și sistemelor de prindere.

Dorești perdele de tip B? Incepe prin a da click pe www.perdele.biz.

Solutii profesionale de montaj si realizare perdele din materiale si accesori premium, avand o bogata experienta in proiectele comerciale si rezidentiale. Ne remarcam prin atentia pentru detaliu in executie si montaj, avand la dispozitie un showroom modern si personal specializat in a oferi consultanta in vederea obtinerii solutiei adecvate, urmarind atent fiecare lucrare de la proiectare pana la montaj.

Te-ai decis? Ce fel de perdea preferi pentru camera de zi? Dar pentru dormitor?

    Până acum au fost postate 10 comentarii. Gândeşte pozitiv şi participă la această discuţie.
  1. coolnewz a spus:

    perdelele astea punct biz sunt foarte tari! :lol: Idee de afacere: sa se duca in Olanda ca acolo piata-i virgina (cel putin pe alocuri) si te plimbi pe strada si vezi la oameni in casa pina in fundul sifonierului. Mai problematic este sa-i convingi sa-si schimbe obiceiurile :)

  2. Tudor a răspuns:

    Se rezolva repede – platesc cativa pusti sa le filmeze prin casa de pe trotuar, le pun pe youtube si apoi … like pe facebook. =))

    Chiar daca nu am nici un bloc in fata, am perdele. Fara perdele ma simt ca la spital.

  3. Masini cusut Migami a spus:

    Eu prefer model A. Te astept sa vii sa mi le montezi. Putem semna si un contract de intretinere? :d

  4. GiacomO a spus:

    E prima dată când mă gândesc mai mult la perdele. Niciodată nu le-am acordat importanță. Dar dacă tot am zăbovit asupra lor cred că aleg perdeaua de tip a, e foarte interesantă și ce e mai frumos e că trebuie să aștepți (cred?) ca să faci lumină în casă sau să mai întuneric. Pui apă azi și știi sigur că în ceva vreme lumea nu o să îți mai privească în casă :) )

  5. costy93 a spus:

    Eu le prefer pe cele de tip B :D sunt mult mai frumoase mai ales ca ma voi muta in curand o sa-mi trebuiasca :D

  6. Tudor a răspuns:

    GiacomO: In logie eu am un trandafir japonez cat tot geamul =)) Il am din timpul liceului. Tine loc de perete

  7. GiacomO a spus:

    Eu aveam pe vremea când stăteam la bloc pe pervaz o groază de plante, și stăteam la parter, se uita lumea ca la felu’ 14 când trecea pe acolo, mai ales că aveam câteva ghiveciuri cu mandarini, era fancy :lol:

  8. Bogdan Vlad a spus:

    Nu imi plac cele de tip A. Imi aduc aminte de un film de groaza pe care l-am vazut in copilarie, Noaptea trifidelor parca. Era cu niste plante care mancau oameni :d

  9. Mortu` a spus:

    daca trendul imi spune sa imi bag liane in casa, zic : fuck this :)

    Perdeaua care stagneaza la mine e cea care ajunge pana la jumatate si e foarte secsi :D Daca esti curios iti trag si o poza Tudor :) )

  10. Bianca a spus:

    In primul rand trebuie sa fie culori deschise!

Nume
exclus keyords

Email
de preferat cu gravatar

Website
exclus pagini secundare

Vrei să-ţi trimit pe email următoarele comentarii postate în această discuţie?
modul in constructie